karl Johansgt 7. september

Her kan du diskutere akkurat hva du vil, det trenger ikke være MC-relatert.
GSX1400
Posts: 1
Joined: 27 Jun 2007 00:35
MC: Har en GSX1400 som jeg har kjørt i 4 år nå- Artig sak!

Re: karl Johansgt 7. september

Post by GSX1400 »

At de som sitter i prosjektgruppa for "kulturnatt" ønsker å bruke MC-kortesje er kjempebra! Vi kan gjerne bruke kvelden til å få fram budskapet om behov for flere P-plasser i Oslo sentrum, men ved å samarbeide sånn vi får vist oss fram og gitt god reklame for dette fantastiske framkomstmiddelet MC er. :D
NMCU er i gang med å få til flere parkeringsplasser i Oslo sentrum enn de 70 vi har fått så langt. De siste fikk vi langs nedsiden av Klingenberg kino.
Håper vi ses den 7. september - med sykler, gode argumenter til journalistene og store smil! Jo flere vi er, jo bedre synes vi..
User avatar
Baron von Waffel
Posts: 3477
Joined: 15 Feb 2007 19:21
MC: Veslederoen -Honda Varadero 125, Paragrafen - §uzuki DL 1000 V-strom
Location: Oslo, Dal

Re: karl Johansgt 7. september

Post by Baron von Waffel »

medic1136 wrote:politiet følger de råd og ønsker som trafikketaten og kommunen har på den strekkningen. tro meg jeg er godt informert på området.
Dette er vel ikke noe nytt. Men det er greit at det nevnes igjen. Det sitter en mengde "grå eminenser" i de forskjellige fagetatene i stat og kommune. Disse sitter på utrolig mye reell makt. Og det er disse kretsene man må påvirke for å få endringer.
På hjul med
Min stolte Gnager: Suzuki DL 1000 V-strom
Smågnageren: Honda XL125 Varadero
Honda FR-V
Merida Twentynine
Merida Miami m/piggdekk
Ungdomssynder: Suzuki AC 50, Suzuki A100, Honda Camino
Post Reply