
[youtube][/youtube]
Tenkte å satse på selv på Pirelli Scorpion Rally STR i denne sesongen for å se å føle hva dette er . Det går jo fort vekk et dekksett etter ca 10000 km herTrondgv wrote:Noen her som har prøvd Pirelli Scorpion Rally STR? Ser det får mye skryt på Advrider, men sliter med å finne i størrelse til min sykkel, selv om det skal finnes i følge Pirelli sine hjemmesider. Har sendt dem en mail og spurt etter det, håper det er mulig å få tak i. Dekkmønsteret er jo jævlig tøft også![]()
Island, prøvde å sende en epost i fjor med spørsmål om de kunne sende til Norge. Fikk aldri noe svar, men fikk mye reklame som jeg ikke skjønte noe av. Om du får et fornuftig svar må du gjerne si ifra.tshansen wrote:Hvor kan man grine til seg et sett av disse dekkene her mon tro?
http://motoz.com.au/product/tractionator-gps/
[img]http://motoz.com.au/wp-content/uploads/2016/07/MOTOZ-Tractionator-GPS-720x720.jpg[/img]
hmmm.... På Island sier du. Så det er ingen her i Norge som tar inn disse? Jeg har en kollega som flyttet tilbake til Island, ble brannsjef der oppe. Mulig jeg blir nødt å sende han en melding å høre hva han kan fikse for megSpiritofwinter wrote:Island, prøvde å sende en epost i fjor med spørsmål om de kunne sende til Norge. Fikk aldri noe svar, men fikk mye reklame som jeg ikke skjønte noe av. Om du får et fornuftig svar må du gjerne si ifra.tshansen wrote:Hvor kan man grine til seg et sett av disse dekkene her mon tro?
http://motoz.com.au/product/tractionator-gps/
[img]http://motoz.com.au/wp-content/uploads/2016/07/MOTOZ-Tractionator-GPS-720x720.jpg[/img]
Sent fra min SM-G965F via Tapatalk