Vil gjerne se hvor mye billigere det er å få dem som mellomklasse og som fulleffekt. Har hørt at yamaha r6 ikke kommer som "ferdig mellomklasse"?
LINK er nødvendig

Etter hva jeg har hørt fra folk som har gjort noen undersøkelser ang det. så kan du like godt kjøpe deg sykel i norge. men klart det kan sikkert variere fra sykel til sykelorion wrote:Har sjekket det, men kansje noen der ute viste om en plass som var enda "billigere" ..er det noe og spare på å importere ny sykkel fra f.eks tyskland?
Om du ska köpa nytt är det bättre att handla i Danmark, än Tyskland. Ska du importera brukt köper du hellre i Tyskland.orion wrote:Har sjekket det, men kansje noen der ute viste om en plass som var enda "billigere" ..er det noe og spare på å importere ny sykkel fra f.eks tyskland?