Min lengste tur er Oslo - Valdres, står skrevet litt om den i bloggen min.. Ikke så veldig lang tur, men så er jeg ganske ny som motorsyklist med hvite skilt.. Kopierer det inn her jeg:
Starta fra Oslo, kjørte vestover til Sandvika, der jeg kjørte rundt i en time for å skaffe et ISDN-kort (lettere sagt enn gjort), og fortsatte oppover mot Hønefoss etterpå. Ble ett par forbikjøringer fra Sollihøgda og nedover mot Garntangen, og gikk rimelig rolig mot Hønefoss. Etter Hønefoss gikk det litt fortere. Oppover Sperillen var det en del tåke, så tok det med ro.

Stoppet på en holdeplass ved Sperillen. Det er den du ikke ser i bakgrunnen pga tåka
Ble en ganske lang kjøretur, heldigvis ikke så kalt heller. Merket det litt på knærne og fingrene. Merket også at akkurat den veistrekningen er morsommere med bil. Blir for lite svinger og for mye sletter. Men det var en fin tur alikevel Smile