Jeg tar av pin locken, legger visiret i varmt vann med ett par dråper zalo i! og gniker av alle bugsa med hånden! "håndflaten"
Etter dette tar jeg visiret i hånda å "kakker" det mot låret for å få av det meste av dråper.
Til slutt så er det alltid litt "fett" og "gris" flekker det gnikker jeg av med tørkerull. Hvor hardt du gnikker her har ikke noe betydning. Jeg har gnikket så jeg nesten er låk i hånda og visiret mitt er like fint enda!
Jeg passer også på å sette inn visiret mitt med rainx av og til, men ikke hver gang!
Dette er ei tynnflytende væske som kan virke vannskelig å "smøre inn" akkurat som den bare preller av. Men du ser til slutt at det dannes ei kvit hinne. Den tørker du vekk også begynner du å "polere" med en tørr klut eller papir. gnir og gnir til visiret er helt blankt.
Dette funker hvertfall helt glimrende for meg! å ja jeg er pirkete når det kommer til at speilvisiret skal være skinnende rent ehehe
Mvh
-Shaft-
I would like to apologize to anyone I have not yet offended.
Please be patient, I will get to you shortly
------------------------------------------------------------
2019: Nye dekk på 1900 km - Mitas E-07+
------------------------------------------------------------
Instagram
YouTube
MyRoute-app