Planer mot vintern...

Prat om tung MC.
Post Reply
ZX6R
Posts: 33
Joined: 05 Apr 2006 18:38

Planer mot vintern...

Post by ZX6R »

Noen andre med R sykkel som har tenkt tanken på å selge sykkel og gå til anskaffelse av crosser til vintern??

Driver å tenker tanken sjøl i hvertfall..

Tips til crosser noen?? (Så billig som mulig nesten, må regne med å tryne noen ganger i vinter... :shock: )
Gixxerman

Post by Gixxerman »

Heller bruke penger på å forbedre/style den jeg har. Sørge for at den er i tipp topp stand før våren atter er her igjen :)
User avatar
TheDuke2
Posts: 642
Joined: 02 May 2005 15:14
Location: Raufoss

Post by TheDuke2 »

Jeg har en ATV jeg bruker til vintermoro :)

http://www.mc-forumet.no/viewtopic.php?t=1938
2004 KTM Duke II *Solgt*
2007 KTM 525 EXC/SM *Solgt*
2008 KTM 690 SMC
ZX6R
Posts: 33
Joined: 05 Apr 2006 18:38

Post by ZX6R »

Ser den gixx... Skal uansett ha ny sykkel neste år.
Har fått alvorlige innslag av kubikk syken nå!! :wink:
User avatar
adoniz
Posts: 881
Joined: 20 May 2005 20:53

Post by adoniz »

ZX6R wrote:Ser den gixx... Skal uansett ha ny sykkel neste år.
Har fått alvorlige innslag av kubikk syken nå!! :wink:
Ville kjøpt meg en billig sykkel for vinter bruk jeg. En xt350 eller 600 eller liknende. Ha den som sykkel nummer to.
KinG^KaoZ
Posts: 214
Joined: 27 Apr 2005 15:51
MC: VFR700F
Location: Haugesund

Post by KinG^KaoZ »

Om vinteren skal det kjøres bil med bakhjulsdrift, er alt for mye stress med mc da. ATV er jo skamgøy da! Har nå en Cafe Racer som skal bygges ferdig om vinteren, så dagene blir nå mcrelaterte alikevell.
User avatar
brap
Posts: 254
Joined: 17 Jul 2005 01:02

Post by brap »

KinG^KaoZ wrote:Har nå en Cafe Racer som skal bygges ferdig om vinteren, så dagene blir nå mcrelaterte alikevell.
Jeg har sett racer-bygget i avataren din, og det ser veldig spennende ut! Hva er det du bygger for noe, og hvor har du skaffa tanken? Driver og pønsker på et cb750 ohv-bygg selv, men har problemer med å finne tid og ressurser..
il4
User avatar
lassie
Posts: 865
Joined: 01 May 2005 00:17
MC: 08 HD Fat bob
Location: akershus

Post by lassie »

Ja, det har jeg seriøst vurdert, men jeg selger ikke sykkelen, bare kjøper en til. Med alt salt og shit rundt oslo blir det vel en eldre en.

Blir vel helst en xt 350 ja, holder fint til å leke seg med...
User avatar
Rottweiler
Posts: 41
Joined: 17 Mar 2006 13:11

Post by Rottweiler »

ZX6R wrote:Ser den gixx... Skal uansett ha ny sykkel neste år.
Har fått alvorlige innslag av kubikk syken nå!! :wink:
Håper jeg slipper unna den syken....ellers blir det mye shopping. Vil helst ikke prøvekjøre noe større enn 600.....vet jeg bare må ha noe større etterpå. Hadde en Suzuki GSXR400R før, og var meget fornøyd med aks og fart til jeg prøvekjørte zx6r :)
1990 Suzuki GSXR400RR *solgt*...stor overgang......:)
2005 Kawasaki ZX636R
Post Reply