Page 1 of 1

Trim til varadero

Posted: 22 Mar 2007 08:43
by Francesco
Har en 125 Varadero. tenker på ny leovince potte men den er jo så sabla dyr. så er hypp på å bytte dyse å kjøre den på fri eksos :) men vet noen om et sted jeg kan kjøpe accessories til varadero??

Mvh Francesco

Posted: 22 Mar 2007 08:57
by Dawes
vent til varastreet er online, da får du svar på alt du vill ha svar på om varadero :!:

mm

Posted: 22 Mar 2007 08:59
by Francesco
ja.. har prata med han men ikke spesifik om dette. men har han på msn;) så får snakke med han da..

Re: Trim til varadero

Posted: 22 Mar 2007 17:01
by VaraStreet
Francesco wrote:Har en 125 Varadero. tenker på ny leovince potte men den er jo så sabla dyr. så er hypp på å bytte dyse å kjøre den på fri eksos :) men vet noen om et sted jeg kan kjøpe accessories til varadero??

Mvh Francesco
Å kjøre den på fri eksos vil du ikke tjene noe på. Den vil nok heller gå litt dårligere. Dessuten blir lyden "stygg". Altfor støyende. Gå på skroten, finn en potte som er hel og sveis ditt eget anlegg. Man trenger bare å sveise nytt stykke ifra potta og ned til koblinsstykket ved siden av fotvileren.

Låter mye bedre da ;)

http://youtube.com/watch?v=d5NTWpeVRXc& ... ed&search=

Posted: 22 Mar 2007 19:20
by Francesco
ok.. takk for hjelp.. men forslag til steder jeg kan finne potter?? hvor fant du din??

Posted: 22 Mar 2007 21:19
by EvenDeven
Francesco wrote:ok.. takk for hjelp.. men forslag til steder jeg kan finne potter?? hvor fant du din??
Skroten skrev han :P

Posted: 23 Mar 2007 15:22
by VaraStreet
Francesco wrote:ok.. takk for hjelp.. men forslag til steder jeg kan finne potter?? hvor fant du din??
Fra en vraka Ducati 998 ;p

Scorpion, LeoVince og Devil har potte til Varadero.

http://www.automotif.co.uk/products/trophy/

Posted: 23 Mar 2007 19:31
by Francesco
Takker :D tror det blir devil

Posted: 24 Mar 2007 02:12
by VaraStreet
Francesco wrote:Takker :D tror det blir devil
'Dero eksperten er alltid til hjelp :P