

Det er en 04 FE 450 som er såvidt innkjørt. Den kommer med motardhjul (som avbildet) og crosshjul. Pluss piggdekk. Og i går tok jeg endurolisensen. Gjett om juleflesket (og resten også) skal få bein å gå på (enn si hjul å kjøre på) over nyttår!
Rett og rett. Guzzi har ikke sånne, så da måtte jeg finne på noe annet.Gixxerman wrote:Rettet merket óg ser jeg. Grattis =]
Takk takk. Jeg tror vel det kommer til å gå mer i grus, gjørme og steinrøysa neri bakken, men når man har motard-sett også er det slett ikke umulig at jeg skor om for en runde på asfaltenorion wrote:Gratulere så mye med en konge sykkel! håper du får mangen fine timer på salen og på ett hjul som oss andre med motard!
Det er faktisk så sant så sant. Blir som om du er kristen, så ville du blitt buddhist.orion wrote:Får du 1 gang prøvd motard på asfalt er du desverre solgt! hehe